GRILLID

Classic II™ 18″

Grillil Kamado Joe Classic II on paksude seintega kuumakindel korpus, mis lukustab endasse suitsu ja niiskuse igal temperatuuril. Lihtsasti avataval kuplil on vastukaaluga hing Air Lift ning töökindel ja ülitäpne ülemine ventilatsiooniava Konrol Tower, samas kui allapoole jääv suur küpsetuspind on valmistatud terasest klassiga 304. Mudeli Classic II standardvarustusse kuulub ka paindlikku küpsetamist võimaldav süsteem Divide & Conquer®, meie mitme paneeliga tulekolle, ratastel töökindel malmist alusraam ja patenteeritud väljatõmmatav tuhasahtel grilli lihtsamaks puhastamiseks.

KOMPLEKTI KUULUB

18″ keraamiline grill malmist alusraami ja lukustatavate ratastega

Paindlikku küpsetamist võimaldav süsteem Divide & Conquer®

Hing Air Lift

Ülemine ventilatsiooniava Kontrol Tower

Mitme paneeliga tulekolle

Roostevabast terasest sulgur

Traatvõrguga klaasikiudtihend

Patenteeritud väljatõmmatav tuhasahtel

Sisseehitatud termomeeter

Viimistletud kokkuklapitavad kõrge tihedusega polüuretaanist külgmised riiulid/käepidemed

Grillresti haarats

Tööriist tuha eemaldamiseks

TEHNILISED SPETSIFIKATSIOONID

Mõõtmed: 118 cm (l) × 122 cm (k) × 71 cm (s)
Küpsetuspind: 46 cm diameeter / 0,165 m2
Koos grilli laiendusega: 0,262 m2
Kahe grillresti komplektiga: 0,327 m2
Mõlema resti ja laiendusega: 0,425 m2
Kaal: 85,2 kg
Kuumusvahemik: 107–398 °C

SÜSTEEM DIVIDE & CONQUER

Meie patenditud, paindlikku küpsetamist võimaldav süsteem Divide & Conquer® muudab tagasihoidliku grillresti teie varustuse kõige võimsamaks küpsetusvahendiks.

ÜLEMINE VENTILATSIOONIAVA KONTROL TOWER

Meie roostekindel, läbinisti alumiiniumist valmistatud ülemine ventilatsiooniava võimaldab seadistada täpselt sellise õhuvoolu grillkuplis, nagu teie soovite; lisaks on see täielikult ilmastiku- ja vihmakindel.

PATENTEERITUD VÄLJATÕMMATAV TUHASAHTEL

Kui teiste Kamado-tüüpi grillidega tuleb teil tulekolde alla kogunev tuhk ise grillist välja pühkida, siis meie mudelid Classic II, Big Joe ja Stand-Alone on varustatud uuendusliku sahtliga, mis võimaldab tuhka grillist hõlpsasti ja mugavalt eemaldada.

HING AIR LIFT

Teiste Kamado-tüüpi grillide kasutamisega kaasneb tihti pealmise kupli kukkumine või järsk kinni prantsatamine, kuid meie revolutsiooniline hing vähendab kupli raskust 96% võrra, nii et saate seda tõsta vaid ühe sõrmega ja peatada selle ükskõik mis hetkel soovite.

MITME PANEELIGA TULEKOLLE

Katkimineku oht on välistatud meie uue mitme paneeliga tulekolde näol, milles on kuus eraldi sektsiooni – vastupidav disain, mis kiirgab ja säilitab kuumust mitme tunni jooksul.

ROOSTEVABAST TERASEST SULGUR

Omasuguste seas ainulaadne ja ülikerge õhukindel tihend, millega on varustatud meie iseaktiveeruv sulgur, lukustab grilli sisse kogu kuumuse ja suitsu, et küpsetamine oleks täiuslik.

TRAATVÕRGUGA KLAASKIUDTIHEND

Meie täiesti uus topeltpaks tihend on välja töötatud talumaks ekstreemseid temperatuure ja säilitamaks grilli õhukindluse. Valdkonna juhtiv kuumustehnoloogia annab sellele teiste sarnaste tihenditega võrreldes 10 korda pikema eluea.

SAAGE OSA KAMADO JOE INNOVATIIVSUSEST