GRILLID

CLASSIC III™18″

Meie Kamado Joe Classic III komplekti kuulub meie kõige värskem uuendus – revolutsiooniline hüperboolse suitsukambri sisend Sl?Roller. Sl?Roller kasutab keerleva õhuvoolu tehnoloogiat, mis reguleerib kuumust ja suitsu. Sisend on mõeldud toidu maitse ja tekstuuri täiustamiseks madalal ja aeglasel küpsetamisel, kuni 260 °C juures, ja on kergesti vahetatav soojusdeflektori plaatide vastu, kui soovitakse pruunistada või grillida kõrgematel temperatuuridel. Sarnaselt oma eelkäijale, Classic II grillile, on ka sellel paksude seintega kuumakindel kest, mis lukustab suitsu ja niiskuse mis tahes temperatuuril.

Lihtsalt avatava kupli juurde kuulub vastukaaluga hing Air Lift ja ilmastikukindel, ülitäpne ülemine ventilatsiooniava Kontrol Tower, samas kui selle all olev suur küpsetuspind on valmistatud kvaliteetsest klassi 304 roostevabast terasest. Teiste Kamado Joe uuenduste hulka, mis on muutunud Classic III grilli juures standardiks, kuuluvad ka kolmetasandiline multifunktsionaalne toiduvalmistussüsteem Divide & Conquer® koos roostevabast terasest söekorviga, kuumakindlad, pulbervärvitud alumiiniumist küljeriiulid, hea kvaliteediga ilmastikukindel galvaniseeritud terasest ratastega alusraam, meie täiustatud mitme paneeliga tulekolle ja patenteeritud väljatõmmatav tuhasahtel, mida on lihtne puhastada.

KOMPLEKTI KUULUB

Kvaliteetne 46 cm keraamiline grill

Vastupidav galvaniseeritud terasest ratastega alusraam

Patenteeritud hüperboolne suitsukamber SlõRoller

Kolmetasandiline multifunktsionaalne küpsetussüsteem Divide & Conquer®

Hing Air Lift

Ülemine ventilatsiooniava Kontrol Tower

Täiustatud mitme paneeliga tulekolle

Roostevabast terasest (304) söekorv

Roostevabast terasest (304) küpsetusrestid

Roostevabast terasest (304) riiv

Traatvõrguga klaasikiudtihend

Patenteeritud väljatõmmatav tuhasahtel

Sisseehitatud termomeeter

Viimistletud alumiiniumist küljeriiulid/käepidemed

Grillresti haarats

Tööriist tuha eemaldamiseks

TEHNILISED SPETIFIKATSIOONID

Mõõtmed: 119,4 cm (l) × 128,3 cm (k) × 76,7 cm (s)

Küpsetuspind: 46 cm diameeter

Kaal: 128 kg

Kuumusvahemik: 82–399 °C

SÜSTEEM DIVIDE & CONQUER

Meie patenditud, kolmetasandiline multifunktsionaalne küpsetussüsteem Divide & Conquer® muudab tagasihoidliku grillresti teie varustuse kõige võimsamaks küpsetusvahendiks.

ÜLEMINE VENTILATSIOONIAVA KONTROL TOWER

Meie roostekindel, läbinisti alumiiniumist valmistatud ülemine ventilatsiooniava võimaldab seadistada täpselt sellise õhuvoolu grillkuplis, nagu teie soovite; lisaks on see täielikult ilmastiku- ja vihmakindel.

PATENTEERITUD VÄLJATÕMMATAV TUHASAHTEL

Kui teiste Kamado-tüüpi grillidega tuleb teil tulekolde alla kogunev tuhk ise grillist välja pühkida, siis meie mudelid Classic II, Big Joe ja Stand-Alone on varustatud uuendusliku sahtliga, mis võimaldab tuhka grillist hõlpsasti ja mugavalt eemaldada.

HING AIR LIFT

Teiste Kamado-tüüpi grillide kasutamisega kaasneb tihti pealmise kupli kukkumine või järsk kinni prantsatamine, kuid meie revolutsiooniline hing vähendab kupli raskust 96% võrra, nii et saate seda tõsta vaid ühe sõrmega ja peatada selle ükskõik mis hetkel soovite.

MITME PANEELIGA TULEKOLLE

Katkimineku oht on välistatud meie uue mitme paneeliga tulekolde näol, milles on kuus eraldi sektsiooni – vastupidav disain, mis kiirgab ja säilitab kuumust mitme tunni jooksul.

ROOSTEVABAST TERASEST SULGUR

Omasuguste seas ainulaadne ja ülikerge õhukindel tihend, millega on varustatud meie iseaktiveeruv sulgur, lukustab grilli sisse kogu kuumuse ja suitsu, et küpsetamine oleks täiuslik.

TRAATVÕRGUGA KLAASKIUDTIHEND

Meie täiesti uus topeltpaks tihend on välja töötatud talumaks ekstreemseid temperatuure ja säilitamaks grilli õhukindluse. Valdkonna juhtiv kuumustehnoloogia annab sellele teiste sarnaste tihenditega võrreldes 10 korda pikema eluea.

SAAGE OSA KAMADO JOE INNOVATIIVSUSEST