GRILLID

Väike kaasaskantav grill Joe Jr™

Koos Kamado Joe innovatiivse grilliga Joe Jr. on unikaalne grillimiskogemus Kamado-tüüpi grilliga nüüd ka kaasaskantavas vormis. Ideaalne piknikuteks, basseinipidudeks, telkimiseks jne. Joe Jr. kaalub vaid 30 kg ja omab 0,1 m2 suurust küpsetuspinda – piisavalt selleks, et küpsetada ära terve kana koos köögiviljadega. Grilli paksude seintega keraamiline korpus lukustab endasse kuumuse, niiskuse ja maitsed, ning soojusdeflektori plaat võimaldab küpsetajal katsetada ka kaudse kuumusega, et muuta küpsetusprotsess veelgi paindlikumaks.

KOMPLEKTI KUULUB

  • 13,5″ keraamiline grill malmist alusraamiga
  • Sisseehitatud termomeeter
  • Roostevabast terasest (304) küpsetusrest
  • Keraamiline soojusdeflektor
  • Grillresti haarats
  • Tööriist tuha eemaldamiseks

TEHNILISED SPETSIFIKATSIOONID

Mõõtmed: 41 cm (l) × 56 cm (k) × 53 cm (s)

– Koos alusraamiga: 50 cm (l) × 69 cm (k) × 53 cm (s)

Küpsetuspind: 34 cm diameeter / 0,1 m2

Kaal: 31 kg

Kuumusvahemik: 107–398 °C

OMADUSED

KAASASKANTAV. PAINDLIK.

Spordivõistlusele kaasa elades, järve ääres või kus iganes – meie Joe Jr. hõlmab endas keraamilise grilli kvaliteeti ja kõiki Kamado Joe häid omadusi, ainult natuke väiksemas ja kergemas vormis. Grillikomplekti kuuluval alusraamil on käepidemed grilli mugavamaks tõstmiseks.

VÄIKE GRILL. RIKKALIK MAITSE.

Erinevad kaasaskantavad grillid võimaldavad mugavat küpsetamist, kuid ükski neist ei luba sellist mugavust ning ehtsaid, rikkalike ja suitsuseid Kamado Joe maitseid. Meie Joe Jr. pakub seda kõike ning võimaldab teil isegi meie kaasaskantavas grillis kasutada nii puidulaaste kui ka -tükke.