LISATARVIKUD

JoeTisserie

Vastupidavast valatud alumiiniumist valmistatud pöördgrillvarda raam JoeTisserie teeb mudelist Kamado Joe Classic uut tüüpi grillseadme, mille abil saab Kamado Joele iseloomulikus keraamilises korpuses pöörleva grillvarda abil valmistada suitsust, mahlast ja õrna grill-liha. Vaikne, kuid võimas mootor suudab pöörlema panna kuni 20 kilo kana, ribisid või sealiha. Innovaatilisel raamil JoeTisserie on ka iseloomulik kuju, tänu millele saab grilli ka kuumuse optimaalseks säilitamiseks sulgeda. Vastupidavat grillvarrast on lihtne paigaldada ja sellel on hõlpsasti reguleeritavad harud, et saavutada küpsetatava liha esmaklassiline tasakaal, ning pidev ja ühtlane pöörlemine aitab säilitada liha mahlad ja tagab ühtlase küpsetustulemuse.

OMADUSED

LAHTISE TULE MAITSE

Uuendusliku pöördgrillseadmega JoeTisserie ei tule miski enam söe ning teie mahlase ja hõlpsasti pöörleva kana, veise- ega sealiha rikkalik maitsete vahele. Ühendage varras mootoriga ning Kamado Joe grill ja JoeTisserie pöördvarras hoolitsevad ülejäänu eest.

TÄIUSLIK SOBIVUS

Meie spetsiaalse kujuga grillraami JoeTisserie on lihtne paigaldada, see ei muuda kuidagi teie grilli ja tagab õhukindla asetuse. Selle abil on lihtne grillida liha lahtise tule kohal, ilma et peaksite ise liha või grillvarda pööramisega vaeva nägema. Revolutsiooniline lisatarvik, mis on juba kujunenud ülipopulaarseks grillientusiastide seas, ning mis on varustatud mugava mootori ja nõudepesumasinakindla grillvarda ja harudega.