Kirglikud grillijad teavad, et traditsiooniline grillimine ja suitsutamine ei ole ainsad viisid, kuidas sütel toitu valmistada. Õige lisatarvikuga saab Kamado Joe grillis olevat suitsu kasutada lugematul hulgal erinevate toitude valmistamiseks: alates krõbedatest pitsadest kuni röstitud kalkuni ja paljude muude toitudeni.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Pitsakivi

Selleks, et pitsapõhi oleks alati meeldivalt krõbe, disainisime selle suure löögikindlusega keraamilise kivi, mis jaotab kuumust ühtlaselt ja imab endasse liigse niiskuse.

PITSAKOHVIKU KVALITEET

Pitsalabidas

Lapiku äärega puidust labidas, mille saab hõlpsasti lükata pitsa alla, et see vaevata taldrikule tõsta – meie pitsalabidas on täiuslik ja kerge vahend pitsa serveerimiseks.

LÕIKA NAGU PROFF

Pitsalõikur

Pikk, kergelt kaarjas lõiketera muudab kuuma, äsja sütelt tulnud pitsa lõikamise lihtsaks, mugav käepide võimaldab lõikurit kasutada vaid ühe käega.

SOBIB MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Kõrgete servadega pitsakivi

Meie kõrgete servadega pitsakivi võimaldab grillientusiastidel serveerida pitsakohviku kvaliteediga pirukaid, samuti paellat, vormiroogasid ja leiba.

SOBIB KÕIKIDELE GRILLIDELE

Kanaalus

Kamado Joe kanaalus on sobilik ühe kana küpsetamiseks  ja mahlasuse hoidmiseks mahutab kuni pool liitrit vedelikku.

SOBIB MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Ribirest

Ribiresti abil saab optimeerida grillimispinda ja grillida suurt hulka ribisid ühtlaselt. Restile mahuvad ka kanakoivad, sealihalõigud jms.

SOBIB MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Malmist haudepott

Paksude seintega haudepott on ideaalne välikokkadele ning sobib suppide, hautiste, tšilli ja puuviljapirukate valmistamiseks.

SOBIB MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Malmist vokkpann

Tänu oma heale soojuse salvestamise võimele ja tasakaalustatud raskusele on see malmpann ideaalne vokiroogade valmistamiseks või väiksemate lihatükkide, mereandide või köögiviljade grillimiseks.