Kamado Joe grillpindade innovatsioon algas mitmekülgsetest, poolringikujulistest terasest ja malmist grillrestidest. Selline läbimurdeline mõtlemine on meid inspireerinud looma laia valikut küpsetusplaate, mis sobivad erinevatele toiduainetele ja erinevateks valmistusviisideks – kõiki neid saate kasutada lõpututes kombinatsioonides, mis vastavad igale vajadusele ja küpsetusstiilile.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Laserlõigatud roostevabast terasest rest

See topeltpaks laserlõigatud roostevabast terasest rest on eriti sile ning sobib õrna kala ja köögiviljade ühtlaseks küpsetamiseks.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Steatiidist küpsetusplaat

See baktereid ja mustust hülgav paks plaat tagab ühtlase küpsetustulemuse ning vähem kõrbenud kohti, lastes lihal omas mahlas küpseda.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Laiendusrest

Tavalise grillresti kohale paigaldatav rest, mis jätab kahe resti vahele piisavalt laia 10 cm vahe, on nõudepesumasinas pestav küpsetuspind, mis suurendab grilli küpsetusmahtu kuni 60%.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Pööratav malmist küpsetusplaat

See kahepoolne küpsetusplaat on ühelt poolt sile ja teiselt sooniline – täiuslik malmist küpsetuspind.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Malmist küpsetusrest

Malmist küpsetusrest hoiab hästi soojust ja on äärmiselt vastupidav, mistõttu on see ideaalne igas suuruses lihatükkide küpsetamiseks. Laiade varrastega rest jätab lihale meeldivad grillitriibud, küpsetab liha ja lukustab maitsed lihatüki sisse.

MUDELITELE CLASSIC JA BIG JOE

Roostevabast terasest rest

Traditsiooniline roostevabast terasest rest, mis on valmistatud peenikestest varrastest, mis lasevad sütel grillides võimalikult palju soojust läbi resti.