MAAILMA PARIMA KÜTUSE LEIDMINE JA SELLE JAGAMINE.

Mida iganes selleks vaja on. Kuhu iganes me selle saamiseks peame minema. Selline suhtumine on alati olnud üks Kamado Joe meeskonna põhimõtteid. Seega, kui küsimus on söes, ei piirdunud me vaid keskpärase toote ümberpakkimisega meie logoga kottidesse, nagu paljud teised ettevõtted seda teevad. Meie eesmärk oli luua midagi sama erakordset nagu meie grillid.

SEE ON KAMADO JOE GRILLSÖE LUGU

KOOSTÖÖS ARGENTIINA SÖEMEISTRITEGA TÖÖTASIME VÄLJA EKSKLUSIIVSE SEGU KOLMEST LEHTPUIDUST, MIS ON NII KURIKUULSAD OMA TIHEDUSE POOLEST, ET KOHALIKUD NIMETAVAD NEID „KIRVELÕHKUJATEKS“.

SEDA TIHEDAT PUITU PÕLETATAKSE SEEJÄREL TRADITSIOONILISTES VÄLIAHJUDES, ET LUUA MAAILMA SUURIMATE TÜKKIDEGA JA PARIM GRILLSÜSI.

ME EI KOHTLE GRILLSÜTT TEISEJÄRGULISE EGA ODAVA TARVIKUNA, VAID TEAME, ET SÜSI ONGI SUUREPÄRASE ELAMUSE ALUS, KUI SOOVITE TOITU VALMISTADA VÄLITINGIMUSTES.

SEEGA OLEME UHKUSEGA PARTNERID KÄSITÖÖLISTELE, KES VALMISTAVAD LÄBINISTI LOODUSLIKKU SÜTT, MIS PÕLEB KAUEM, PUHTAMALT JA PAREMINI.

Seda võite näha juba iga meie grillsöekotti avades. Te tunnete seda, kui võtate kätte iga meie suuremõõdulise söetüki. Ja loomulikult te tunnete seda toidu maitses igal küpsetuskorral – isegi siis, kui kasutate meie kvaliteetset grillsütt ka teist või kolmandat korda. See on kvaliteetse grillsöe võlu.